Despre instituție

Organigrama in detaliu

  • Fagadau Decebal - Primar (telefon: 0241-488188, email: primarie@primaria-constanta.ro, pmudcta@primaria-constanta.ro, decebal.fagadau@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 133)
  • Rasauteanu Costin Ioan - Viceprimar (telefon: 0241-488105, email: primarie@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 116)
  • Babu Dumitru - Viceprimar (telefon: 0241-488109, email: primarie@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 115)
  • Enache Marcela, secretar municipiu - Consiliul Local Constanta (telefon: 0241-488100, email: marcela.enache@primaria-constanta.ro; secretar.municipal@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj I, camera 130)
  • Pinzariu Irina Roxana, director executiv - Directia Administratie Publica Locala (telefon: 0241-488112, email: mail.juridic@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj II, camera 215)
  • Iordache Rares George, director executiv - Directia Gestionare Servicii Publice (telefon: 0241-488176, email: rares.iordache@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Stefan Mihaileanu nr. 10)
  • urb. Vanturache Mihai Radu, arhitect sef - Directia Urbanism (telefon: 0241-488111, email: mihai.vanturache@primaria-constanta.ro, concurs.urbanism@primaria-constanta.ro, strategiiurbane@primaria-constanta.ro, locatie: bd.Tomis nr. 51, etaj I, camera 123,)
  • vacant - Directia Achizitii si Investitii Publice
  • Frigioiu Marcela, director executiv - Directia Financiara (telefon: 0241-488128, email: dir.financiar@primaria-constanta.ro; marcela.frigioiu@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, parter, camera 22)
  • Dudas Camelia, director executiv - Directia Autorizare si Sprijin Operatori Economici (telefon: 0241-488113, email: camelia.dudas@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj II, camera 203)
  • Volcinschi Radu, director executiv - Directia Patrimoniu si Cadastru (telefon: 0241-488127, email: radu.volcinschi@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj II, camera 225)
  • Stamat Adriana, director executiv - Directia Tehnologia Informatiei si Relatii Publice (telefon: 0241-488150, email: adriana.stamat@primaria-constanta.ro, informatizare@primaria-constanta.ro, primarie@primaria-constanta.ro, facebook@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj II, camera 201)
  • Popescu Mihaela, director executiv - Directia Organizare Evenimente Culturale, Sportive si Sociale (telefon: 0241-485891, email: mihaela.popescu@primaria-constanta.ro, relatii.internationale@primaria-constanta.ro, dir.protocol@primaria-constanta.ro, evenimente@primaria-constanta.ro, liviut@primaria-constanta.ro, transport.local@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Cuza Voda nr. 27)
  • Merla Viorica Ani, director executiv - Directia Dezvoltare si Fonduri Europene (telefon: 0241-488143, email: ani.merla@primaria-constanta.ro;integrare.europeana@primaria-constanta.ro;programe@primaria-constanta.ro, mediu@primaria-constanta.ro, portis@primaria-constanta.ro, pmudcta@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, parter, camera 25)
  • vacant - Directia Locala de Evidenta Persoane
  • vacant - Directia Generala Politia Locala
  • vacant - Directia Tehnic Administrativ