Despre instituție

Persoanele din conducere

Utilizați cursorul pentru a redimensiona coloanele. Dacă doriți, scrieți un criteriu de căutare în căsuța de text din header-ul de coloană (de preferat un singur cuvânt cheie pe care îl știți sigur), apoi apăsați butonul de filtru și selectați Contains. Pentru anulare filtru selectați No filter.

Descarcă datele în format Excel:

compartiment: Primar
   
 Fagadau Decebal - PrimarBd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 133primarie@primaria-constanta.ro, pmudcta@primaria-constanta.ro, decebal.fagadau@primaria-constanta.ro0241-488188
compartiment: Serviciul Resurse Umane
   
 Bobes Laura, sef - Serviciul Resurse UmaneBd. Tomis nr.51, cam. 218, etaj IIlaura.bobes@primaria-constanta.ro, resurse.umane@primaria-constanta.ro0241-488137
compartiment: Viceprimar
   
 Rasauteanu Costin Ioan - ViceprimarBd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 116primarie@primaria-constanta.ro0241-488105
compartiment: Viceprimar
   
 Babu Dumitru - ViceprimarBd. Tomis nr. 51, etaj I, camera 115primarie@primaria-constanta.ro0241-488109
compartiment: Consiliul Local Constanta
   
 Enache Marcela, secretar municipiu - Consiliul Local ConstantaBd. Tomis nr.51, etaj I, camera 130marcela.enache@primaria-constanta.ro; secretar.municipal@primaria-constanta.ro0241-488100
compartiment: Directia Administratie Publica Locala
   
 Pinzariu Irina Roxana, director executiv - Directia Administratie Publica LocalaBd. Tomis nr.51, etaj II, camera 215mail.juridic@primaria-constanta.ro0241-488112
compartiment: Serviciul Autoritate Tutelara
   
 Liuta Mihaela, sef - Serviciul Autoritate TutelaraStr. Amzacea nr.13mihaela.liuta@primaria-constanta.ro, autoritatetutelara@primaria-constanta.ro0241-484203, 0241-484221
compartiment: Serviciul Juridic
   
 Voicu Iuliana, sef - Serviciul JuridicBd. Tomis nr.51, etaj I, camera 128iuliana.voicu@primaria-constanta.ro, juridic@primaria-constanta.ro0241-488145
compartiment: Directia Gestionare Servicii Publice
   
 Iordache Rares George, director executiv - Directia Gestionare Servicii PubliceStr. Stefan Mihaileanu nr. 10rares.iordache@primaria-constanta.ro0241-488176
compartiment: Biroul Iluminat Public
   
 Patrutoiu Maria Mihaela, sef - Biroul Iluminat PublicStr. Stefan Mihaileanu nr. 10maria.patrutoiu@primaria-constanta.ro;iluminat@primaria-constanta.ro0241-488169
Data pager
Data pager
Contacte per page:
PageSizeComboBox
select
51 persoane conform criteriilor specificate