Primaria Municipiului Constanta
bd. Tomis nr.51, cod 900725
telefon: 0241488100, fax: 0241488195, email: primarie@primaria-constanta.ro
Acasa Harta orasului Video Constanta Video Mamaia Album foto Persoane de contact
click aici pentru instructiuni privind accesarea paginii de catre persoanele cu dizabilitati
cautare avansata...
  • viziteaza albumul de fotografii si vezi cat de mult s-a schimbat orasul Constanta!
  • vizioneaza imaginile din albumul de fotografii al Statiunii Mamaia si convinge-te ca este acum una dintre cele mai frumoase statiuni de pe litoral!
    
  • - - Primar
  • Stan Gabriel Marius - Viceprimar Stan(telefon: 0241-488109, email: gabi.stan@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis, nr.51, etaj I, camera 135)
  • Fagadau Decebal - Viceprimar Fagadau(telefon: 0241-488188, email: primarie@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis, nr.51, etaj I, camera 133)
  • Enache Marcela, secretar municipiu - Consiliul Local Constanta(telefon: 0241-488196, email: marcela.enache@primaria-constanta.ro; secretar.municipal@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj I, camera 130)
  • Pinzariu Irina Roxana, director executiv - Directia Administratie Publica Locala(telefon: 0241-488112, email: mail.juridic@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj II, camera 215)
  • Vacant - Compartimentul Audit Public Intern
  • Taran Stefan, Sef - Serviciul Inspectorat Protectie Civila(telefon: 0241-488162, email: , locatie: Bd. Tomis, nr.51, etaj III)
  • Trasca Aurora, director executiv - Directia Gospodarire Comunala(telefon: 0241-488180, email: aurora.trasca@primaria-constanta.ro, locatie: str. Mihail Kogalniceanu, nr. 28)
  • Vascu Laciu Madalina, director executiv - Directia Servicii Publice(telefon: 0241-488176, email: madalina.laciu@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Mihai Kogalniceanu nr. 28)
  • Tanase Luiza Elena, arhitect sef - Directia Urbanism(telefon: 0241-488118, email: luiza.popa@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj I, camera 123)
  • Gospodaru Georgiana, director executiv - Directia Patrimoniu(telefon: 0241-488127, email: georgiana.gospodaru@primaria-constanta.ro;dir.patrimoniu@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj II, camera 225)
  • vacant - Directia Tehnic Achizitii
  • Frigioiu Marcela, director executiv - Directia Financiara(telefon: 0241-488128, email: dirfin@primaria-constanta.ro;marcela.frigioiu@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis, nr.51, parter, camera 22)
  • Dudas Camelia, director executiv - Directia Administrarea Domeniului Public si Privat(telefon: 0241-488151, email: camelia.dudas@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr. 51, etaj II, camera 203)
  • Vacant - Serviciul Zona III
  • Stamat Adriana, director executiv - Directia Organizare si Informatizare(telefon: 0241-488150, email: informatizare@primaria-constanta.ro, locatie: Bd. Tomis nr.51, etaj II, camera 201)
  • vacant - Directia Relatii Internationale si Organizare Evenimente
  • Merla Viorica Ani, director executiv - Directia Programe si Dezvoltare(telefon: 0241-488143, email: ani.merla@primaria-constanta.ro;integrare.europeana@primaria-constanta.ro;programe@primaria-constant, locatie: Bd. Tomis nr.51, parter, camera 25)
  • vacant - Directia de Evidenta a Persoanelor si Stare Civila
  • Mereuta Emil Andrei, director executiv - Directia Asistenta pentru persoanele varstnice si nevoiase(telefon: 0241-485848, email: andrei.mereuta@primaria-constanta.ro, locatie: Str. Duiliu Zamfirescu nr. 4)
  • vacant - Directia Politia Locala